11 نوامبر

آمادگی آستان قدس و دستگاه‌های خدمت‌رسانی استان برای استقبال از زائران پیاده امام رضا(ع)

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید مرتضی بختیاری در گفت‌وگو با آستان نیوز، گفت: امروز آخرین جلسه برای هماهنگی هرچه بیشتر بین دستگاه های خدمت رسان با حضور مدیران ارشد و نمایندگان نهادها، سازمانها و تشکل‌های مردمی در سازمان مرکزی آستان قدس رضوی برگزار شد و تصمیماتی خوبی نیز گرفته شد.


وی تصریح کرد: با تعامل سازنده و اثربخشی که بین مجموعه معاونت ها و سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، شهرداری مشهد، معاونت زیارت استانداری خراسان رضوی، جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده حضرت رضا(ع) سپاه پاسداران و نیروی انتظامی  وجود دارد امیدواریم بتوانیم با افزایش سطح کمی و  کیفی خدمات، رضایت هرچه بیشتر زائران عزیز را در این ایام که اوج حضور  هیئات مذهبی و زائران پیاده است، کسب کنیم.


قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به پیش بینی تشرف ٣٠٠ هزار زائر پیاده در ایام دهه آخر صفر، گفت: از روز پس از اربعین حسینی با آماده باش کامل آستان قدس رضوی و ستاد دهه آخر صفر رسما کار خدمت رسانی به زائران پیاده آغاز خواهد شد.


بختیاری گفت: بحمدالله با تجارب ارزشمندی که در طی سالهای اخیر کسب شده، فرهنگ میزبانی از زائران در حال توسعه است و موضوعاتی نظیر بیمه،اسکان، تغذیه و امنیت زائران نیز با رشد قابل توجهی مواجه بوده است.


وی در ادامه با تقدیر از خدمات صورت گرفته اظهار داشت: به همت خادمان امام رضا(ع) در ٦٠ ایستگاه صلواتی به زائران پیاده ارائه خدمت می شود و به تمامی این عزیزان غذای متبرک مهمانسرای حضرت تقدیم خواهد شد.


بختیاری در پایان ابراز امیدواری کرد با توجه به برودت هوا و بارش نزولات آسمانی زائران عزیز با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی، زیارتی آرام و بامعرفت را در حریم نورانی حضرت ثامن الائمه(علیه السلام)داشته باشند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *