11 مارس

ادامه تظاهرات گسترده مردم بحرین در حمایت از آیت الله«عیسی قاسم»+تصاویر و فیلم

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صاحب نیوز؛ گروه های انقلابی با صدور بیانیه ای از ساکنان مناطق مختلف بحرین درخواست کرده اند که به ادامه تظاهرات خود تا آزادی کامل آیت الله «عیسی قاسم»، رهبر شیعیان این کشور ادامه دهند.

سایت خبری «المیدان» وابسته به گروه های انقلابی اعلام کرد: ساکنان مناطق مختلف بحرین از جمله «کرباباد، ابوصیبع، الشاخوره، المصلی، الدراز و …» با وجود تهدید های مستمر نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه، تظاهرات گسترده ای را در مناطق خود در حمایت از آیت الله عیسی قاسم برپا کردند.

بر اساس اعلام «المیدان»، تظاهرکنندگان با سردادن شعارهای ضد رژیم آل خلیفه، خواستار شکست فوری اقامت اجباری آیت الله «عیسی قاسم»، شدند.

ساکنان مناطق«المصلی، ابوصیبع و الشاخوره» با در دست گرفتن تصاویر شهدای انقلاب، یاد و خاطره آن ها را گرامی داشتند.

نظامیان رژیم آل خلیفه نیز در برخی مناطق به سمت تظاهرکنندگان یورش بردند و تظاهرات مسالمت آمیز آن ها را سرکوب کردند.

دادگاه رژیم آل خلیفه، از سال گذشته آیت الله عیسی قاسم را به بهانه مسائل پولشویی در خانه خود حبس کرده است و اجازه خروج از منزل را به وی نمی دهد.

مردم انقلابی بحرین در ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۱ میلادی هم زمان با بیداری اسلامی در کشورهای عربی غرب آسیا و شمال آفریقا، قیام خود علیه نظام دیکتاتوری آل خلیفه را آغاز کردند.نظامیان رژیم آل خلیفه نیز در برخی مناطق به سمت تظاهرکنندگان یورش بردند و تظاهرات مسالمت آمیز آن ها را سرکوب کردند.

دادگاه رژیم آل خلیفه، از سال گذشته آیت الله عیسی قاسم را به بهانه مسائل پولشویی در خانه خود حبس کرده است و اجازه خروج از منزل را به وی نمی دهد.

مردم انقلابی بحرین در ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۱ میلادی هم زمان با بیداری اسلامی در کشورهای عربی غرب آسیا و شمال آفریقا، قیام خود علیه نظام دیکتاتوری آل خلیفه را آغاز کردند.

انتهای/ پیام المیدان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *