16 دسامبر

ارسال ۶۰۰ اثر به سومین اجلاس نماز استان بوشهر

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ سعید زرین فر در نشست اعضای ستاد برگزاری سومین اجلاس نماز استان بوشهر با  نماینده ولی‌فقیه در استان با اشاره به برگزاری این اجلاس در ۲۲  آذر در بوشهر اظهار داشت: سومین اجلاس نماز استان بوشهر در آستانه برگزاری اجلاس سراسری نماز که امسال در هرمزگان برگزار می‌شود موردتوجه ویژه همگان قرارگرفته به‌گونه‌ای که ۵۹۸  اثر در ۱۰  موضوع به دبیرخانه سومین اجلاس نماز استان بوشهر ارسال‌شده است.

زرین فر بابیان اینکه سومین اجلاس نماز استان بوشهر با عنوان “نماز و فضای مجازی” برگزار می‌شود تصریح کرد: سال گذشته اجلاس استانی نماز با موضوع «نماز و آسیب‌های اجتماعی» برگزار شد که در رفع معضلات این بخش نقش مهم و تأثیرگذاری داشت.

رئیس ستاد برگزاری سومین اجلاس نماز استان بوشهر بابیان اینکه توجه به فضای مجازی در قشرهای مختلف جامعه ازجمله جوانان افزایش‌یافته است خاطرنشان کرد: برای بهره‌مندی جامعه هدف از آثار و برکات نماز، امسال موضوع این اجلاس «نماز و فضای مجازی» تعیین‌شده که در عرصه فرهنگ‌سازی شود.
وی از ارائه آثار به سومین اجلاس نماز استان بوشهر خبر داد و گفت: برای اجلاس سراسری نماز ۲  هزار اثر ارسال‌شده و این در حالی است که برای اجلاس نماز استان بوشهر ۶۰۰  اثر در ۱۰ حوزه ارسال‌شده است.

زرین فر با اشاره به تشکیل کمیته‌های پنج‌‌‌گانه اجلاس نماز استان بوشهر افزود:  کمیته‌های علمی، فنی، پشتیبانی، فرهنگی و اطلاع‌رسانی برای هر چه پربارتر شدن اجلاس استانی نماز استان بوشهر فعالیت قابل‌توجهی داشته باشد.

رئیس ستاد برگزاری سومین اجلاس نماز استان بوشهر با اشاره به تجلیل از تهیه‌کنندگان ۶۵  اثر برگزیده این اجلاس تصریح کرد: در اجلاس نماز استان بوشهر ضمن ارائه مقالات و سخنرانی‌های علمی با موضوع “نماز و فضای مجازی” از فعالان و برترین‌های نماز دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر تقدیر می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر با تأکید بر ترویج فرهنگ دینی و نقش رسانه ملی در این عرصه افزود: برای مشارکت بیشتر صداوسیما در ترویج فرهنگ دینی، یک‌درصد اعتبارات دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر به این مهم اختصاص‌یافته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *