26 دسامبر

اعزام برگزیدگان مسابقات قرآنی کهگیلویه و بویراحمد به مرحله کشوری

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بویرخبر؛ سید اسدالله کشاورز مسوول برگزاری مسابقات قرآنی گفت: بیست و پنجمین دوره مسابقات قرآنی بسیج مرحله استانی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور بیش از ۱۷۰ نفر از بسیجیان ممتاز مرحله شهرستانی در دو بخش برادان  زیر ۱۶ و بالای ۱۶ سال به تعداد ۱۰۲ نفر و خواهران (بدون محدودیت سننی)به تعداد ۷۳ نفر برگزار شد.

 

 

مسوول برگزاری این دوره ازمسابقات عنوان کرد: شرکت کنندگان در رشته های قرائت، تحقیق، ترتیل، اذان، دعا خوانی و حفظ جزء ۳، ۵، ۱۰، ۲۰ و ۳۰ قرآن کریم به رقابت پرداختند.

 

 

اسدالله کشاورز افزود: این دوره از مسابقات به صورت همزمان و در سه سالن مجزا برگزار شده که خواهران در سالن کنگره شهدای استان و برادران در حسینیه عاشقان ثارالله(ع) و حسنیه ستاد سپاه فتح استان در ورطه آزمایش قرار گرفتند.

 

 

وی اظهار کرد: افتتاحیه این برنامه با سخنرانی حاج آقا مومنی معاون تعلیم و تربیت بسیج سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد و همچنین حجت الاسلام و المسلمین حسینی صدر نماینده ولی فقیه در سپاه فتح برگزار شد که با تلاوت یکی از قاریان ممتاز استان همراه بود.

 

 

کشاورز در ادامه افزود: اختتامیه این برنامه نیز با حضور ممتازین این مرحله از مسابقات ومسوولین استانی و مسئولین عالی رتبه ستاد سپاه فتح برگزار شد که با تلاوت قاری بین الملل، استاد سیدجاسم موسوی همراه بود و در پایان از نفرات اول تا سوم هر رشته و برگزار کنندگان مسابقات تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

 

اسدالله کشاورز در پایان گفت: ممتازین این دوره از مسابقات اعلام شدند که در نهایت ۱۴ نفر از نفرات برتر شامل ۲ خواهر و ۱۲ برادر در رشته های قرائت، تحقیق، حفظ کل، حفظ جزء ۲۰ ، ۱۰ و ترتیل در ۲۳ بهمن ماه امسال به مرحله کشوری اعزام خواهند شد.

 

 

اسامی افراد برگزیده در رشته های مختلف این دوره از مسابقات قرآنی در زیر آمده است:

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *