17 آوریل

اولین گردهمایی مدیران استان ها ستاد اقامه نماز کشور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز ، اولین گردهمایی مدیران ستاد اقامه نماز کشور در تهران برگزار شد .

مسعود دریس مدیریت روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز در خصوص جزئیات این خبر گفت : این جلسه با حضور حجت الاسلام و المسلمین قرائتی ریاست محترم ستاد اقامه نماز کشور ، قائم مقام و معاونین ایشان به همراه مدیران استان ها در تهرانسر برگزار گردید .

دریس افزود : ارائه گزارش عملکرد در سال گذشته و بررسی نقاط ضعف و قوت برنامه های فرهنگی ، آموزشی و نظارتی و همچنین بررسی برنامه های سال جاری از اهم موارد مطرح شده در این نشست یک روزه بود.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با تاکید بر اهمیت توجه به قرآن کریم و تدبر در آیات این کتاب انسان ساز و استفاده حداکثری عموم مردم در ماه مبارک رمضان از این اقیانوس معرفت و روشنایی ، تاکید ورزیدند .

جناب آقای دکتر مظفر نیز در این گردهمایی بر اجرای صحیح تفاهم نامه ها و نظارت عالی بر حسن اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی دستگاه ها در خصوص نماز و راه اندازی دفاتر استانی مجمع خیرین مسجد ساز و استفاده از ظرفیت خیرین ، جهت احداث مساجد ارزان قیمت در مناطق محروم تاکید داشتند .

دریس ، مدیرفضای مجازی و امور استان ها ستاد اقامه نماز کشور در پایان افزود : روسای مناطق پنج گانه کشور و برخی مدیران در این جلسه به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند و مقرر گردید همگان در توسعه و ترویج  تعمیق فرهنگ نورانی نماز از تمام ظرفیت ها موجود در استان ها استفاده نموده و برای تحقق آیه کریمه ” الذین ان مکناهم فی الارض اقاموا الصلاه ” نهایت تلاش خود را مبذول نمایند .

جهت مشاهده گزارش تصویری این نشست از اینجا وارد شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *