8 نوامبر

بررسی وضعیت اسکان و پذیرایی از زائران اربعین حسینی در کربلا ونجف/مشارکت نقدی و غیر نقدی مردم در برپایی گردهمایی اربعین حسینی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان سمنان به همراه اعضای ستاد جهت بررسی وضعیت اسکان و پذیرایی از زائران اربعین حسینی در کربلا ونجف به کشور عراق عزیمت کردند.

رمضانعلی حلوایی رییس ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان سمنان با تأکید بر لزوم فراهم شدن بسترهای برگزاری این مراسم، اظهار کرد: اسکان زائران در نقاط مرزی کشور و در شهرهای نجف و کربلا، تغذیه زائران اربعین، ساماندهی موکب ها و بهره‌گیری از ظرفیت های مردمی از محوری ترین موضوعاتی است که باید برای آن بسترهای لازم را مهیا کرد.

رییس ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان سمنان از بررسی وضعیت اسکان و پذیرایی از زائران استان سمنان در  اربعین حسینی در کربلا ونجف خبر داد و گفت: هماهنگی با مسئولین عراقی و ستاد بازسازی عتبات و عالیات مستقر در شهرهای کربلا و نجف اشرف انجام شده است.

وی با اشاره به نقش مردم در برگزاری باشکوه این راهپیمایی عظیم گفت: شهروندان در صورت تمایل به ارائه کمکهای نقدی و غیرنقدی هر چه زودتر کمکهای خود را انجام دهند تا بر اساس آن اقدامات لازم صورت گیرد.

رییس ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان سمنان در خاتمه خاطرنشان کرد: مردم خدا جوی استان سمنان همواره در کارهای خیر و خداپسندانه پیشگام بوده‌اند و انتظار می‌رود در این حوزه نیز مشارکت پرشور خود را همچون گذشته به نمایش بگذارند.
 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *