6 آوریل

حبس خانگی رهبر شیعیان بحرین وارد ۳۱۸مین روز خود شد+ تصاویر

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازصاحب نیوز؛ نیروهای امنیتی به دستور رژیم آل خلیفه با حضور در منطقه «الدارز»، ۳۱۸ روز است که آیت الله «عیسی قاسم»، رهبر شیعیان بحرین را در منزل حبس کرده اند.

سایت خبری «المیدان» وابسته به گروه های انقلابی اعلام کرد: هم زمان با نزدیک شدن حبس یک سالگی آیت الله عیسی قاسم، رژیم آل خلیفه نیروهای جدیدی را به منطقه اعزام کرده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، وضعیت جسمانی آیت الله عیسی قاسم به دلیل شرایط نامناسب، رو به وخامت است و در ماه های گذشته مجبور شدند برای مدت کوتاهی در بیمارستان بستری شوند.

نیروهای امنیتی رژیم نه نتها به وی اجازه خروج از منزل را نمی دهند، بلکه به علما و مردم عادی اجازه نمی دهند که به عیادت این رهبر عالیقدر بروند.

گروه های انقلابی با صدور بیانیه از ساکنان‌ محله های مختلف بحرین درخواست کرده اند که تظاهرات گسترده ای را در حمایت از آیت الله عیسی قاسم برپا کنند.

گروه های انقلابی، علما و حتی مردم از سازمان های حقوق بشر درخواست کرده اند که در خصوص این جنایت غیر انسانی سکوت نکنند و این اقدام را محکوم کنند.

دادگاه رژیم آل خلیفه سال گذشته آیت الله عیسی قاسم را به بهانه مسائل پول شویی در خانه حبس کرده و اجازه خروج از منزل را به وی نمی دهد.

 المیدان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *