29 مارس

حضور ۱۵روحانی اعزامی از قم در خیمه‌های معرفت بقاع متبرکه کرمانشاه

وی استقبال از این طرح را از ابتدای نوروز امسال تا کنون رضایتمند اعلام کرد و افزود: در اوقاف و امورخیریه ناحیه ۲ کرمانشاه این طرح در بقاع شاخص امام زاده باقر(ع) بیستون، امامزاده ابراهیم(ع) طاق بستان و امامزاده مهدی(ع) شهرستان هرسین در حال اجراست.

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه ناحیه ۲ کرمانشاه تصریح کرد: مراسمات متنوع و جذابی برای زائرین و مسافران در این بقاع در نظر گرفته شده است که از جمله آنها می توان به برپایی غرفه پاسخگویی به مسائل شرعی، خیمه کودک و نوجوان، نقاشی و سرگرمی، قرآن بخوانید جایزه بگیرید، اقامه نماز جماعت در ۳ وعده، غرفه شهدای مدافع حرم و … اشاره کرد.

وی با تاکید بر اجرای برنامه های فرهنگی در بقاع متبرکه گفت: باید تلاش کنیم که این اماکن را به قطب فرهنگی تبدیل کنیم و جوانان و نوجوانان را به حضور در این اماکن متبرک ترغیب و تشویق کنیم.

حجت الاسلام سیدآقایی همچنین از برنامه های متنوع هنگام تحویل سال ۹۷ در بقاع متبرک سخن گفت و افزود: شکر خدا توانستیم لحظه تحویل سال را برای زائرینی که بقاع متبرک را برای آغاز سال جدید خود در نظر گرفته بودند به بهترین نحو و با برنامه های متنوع انجام دهیم.

وی از فعالیت ۱۵ روحانی اعزامی از قم در خیمه های معرفت این ۳ بقعه خبر داد و گفت: این روحانیون روزانه به سئوالات شرعی و دینی زائرین و مسافرین پاسخ می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *