1 مارس

حضور ۱۸۰۰ نفر در اعتکاف امسال مسجد مقدس جمکران

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  قم فردا، حجت الاسلام و المسلمین یاسین حسین آبادی در گفتگو با خبرنگاران  با اشاره به برگزاری مراسم اعتکاف در مسجد جمکران، اظهار داشت: ثبت‌نام متقاضیان برای شرکت در آئین اعتکاف در مسجد مقدس جمکران از فردا ۱۰ اسفند آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی رسمی این مسجد به آدرسwww.jamkaran.ir   مراجعه کنند.

مدیر مسجد مقام و مراسم مسجد مقدس جمکران با اشاره به تعداد پذیرش معتکفین، بیان داشت: امسال مسجد مقدس جمکران برای آیین اعتکاف ۹۰۰ نفر از خواهران و ۹۰۰ نفر از برادران را پذیرش خواهد کرد.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته، برنامه اعتکاف مسجد مقدس جمکران از ۱۱ فروردین ۹۷ آغاز می‌شود و به مدت سه روز  تا ۱۳ فروردین ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام حسین آبادی با اشاره به استقبال از اعتکاف در این مسجد، عنوان داشت: با توجه به استقبال علاقه مندان برای حضور در اعتکاف مسجد مقدس جمکران، امسال تدبیری اندیشیده شده که برای ثبت نام متقاضیان، طلاب غیرایرانی، دانشجویان و مجاورین مسجد در اولویت قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه محور برنامه های اعتکاف امسال صحیفه سجادیه است، خاطرنشان کرد: برپایی محافل قرآنی، سخنرانی، مناجات خوانی و مداحی مداحان اهل بیت علیهم السلام از دیگر برنامه‌های آیین اعتکاف امسال این مکان مقدس است که امیدواریم این مراسم روح‌بخش مانند سال‌های گذشته با شور و شعور معنوی و مهدوی برگزار شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *