18 دسامبر

دین اسلام همیشه مورد تهاجم دشمنان بوده و هست/ کم کاری مسلمانان باعث جفا در حق قدس شده است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از طوبی گلستان؛ حجت الاسلام عبدالعلی گواهی شب گذشته در یادواره ۵۲ شهید دهستان گز از توابع شهرستان بندرگز اظهار کرد: برای حفظ و ماندگاری چیزی الزاماتی وجود دارد، اگر می خواهیم گوهری حفظ شود باید منویاتی را مورد توجه قرار دهیم تا حفظ شود، دین ما هم همینطور است.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور تصریح کرد: دین اسلام از ابتدای بدو پیدایش آن و حتی بعد از آن هم دشمنان فراوانی داشته است، همواره بودند کسانی که کمر همت بستند تا اسلام را نابود کنند.

حجة الاسلام گواهی با بیان اینکه در راه اسلام نباید ناامید شد خاطر نشان کرد: نگرانی در خصوص آینده اسلام وجود دارد ولی دلیل بر این نیست که ما در راه تقویت اسلام دلسرد شویم، امروزه با تمام تحدیدهایی که موجود است شاهد هستیم که امروز اسلام سر آمد تمام ادیان جهان است.

وی ادامه داد: امروزه برخی به نام اسلام ۶۰۰ هزار نفر از مردم سوریه را می کشند و صد ها هزار نفر از مردم مسلمان عراق را پوست کنده و بد ترین جنایت ها را بر علیه آنان روا داشته باشند.

دین اسلام همیشه مورد تهاجم دشمنان بوده و هست/ کم کاری مسلمانان باعث جفا در حق قدس شده است

برای دفاع از اسلام و کشور باید پا به کار بیاییم

این مقام مسئول با بیان اینکه منافقین از کفار هم خطرناک تر هستند متذکر شد: برای دفاع از اسلام ابتداء باید پای کار باشیم، در زمانی که امام علی(ع) خانه نشین شده بودند علتش پای کار نبودن اطرافیان بوده است. امرزوه ایران اسلامی با پشتوانه مردمی که در صحنه هستند در دنیا حرف اول را میزند.

گواهی ادامه داد: ما آسیب دیده و کتک خورده غرب هستیم، در ایران اسلامی چیزی باقی نگذاشته اند و همه را برده اند. امروزه ایران اسلامی به آنها تو دهنی زده است.

مشکلات قبل از انقلاب را برای جوانان بازگو کنیم

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور با اشاره به علت به وجود آمدن انقلاب اسلامی اذعان کرد: امروز باید به جوانهای گذشته مشکلات مملکت خودمان قبل از انقلاب را بازگو کنیم تا جوانان ما متوجه این امر بشوند که وضعیت آن زمان چگونه بوده است.

حجة الاسلام گواهی ادامه داد: جوانان ما در جبهه های مقاومت چیزی نداشته اند با کمترین امکانات با دشمن مبارزه کرده اند، دلیل پیروزی جوانان توکل به خدا و روحیه جهادی و بسیجی وار جوانان بوده نه امکانات گوناگونی که در اختیار دشمنان بوده است.

وی با بیان اینکه ملت ما باید پشت ولایت ایستادگی کنند تصریح کرد: اگر ما توانستیم در صحنه ها حضور داشته باشیم و از دستورات ولایت فقیه اطاعت کنیم بر ابر قدرت ها مانند گذشته پیروز خواهیم شد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه شهدای ما انقلاب اسلامی را حفظ می کنند تاکید کرد: امروزه افتخار پیروزی بر داعش و امثال داعش به حال شهداء بوده است، ایران ما بادی نیست که با مشکلات کوچکی بلغزد. انشاء الله دولت ما با عملکرد خودش بتواند مشکلات مردم را رفع و معیشت مردم را فراهم کند.

دشمن موتور محرک انقلاب (رهبری) را می خواهد از کار بیندازد

گواهی در ادامه گفت: هر کسی آب در آسیاب دشمن بریزد در روز قیامت مورد نفرین پیامبر اسلام(ص) و خاندان او قرار می گیرد، دشمن موتور محرکه انقلاب که رهبری باشد را میخواهد از کار بیندازد.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور متذکر شد: این ضعف مسلمانان است که قدس را پایتخت اسرائیل و سفارت خانه امریکا قرار دهند قدسی که پیامبر(ص) همیشه آن را مورد احترام قرار میداده اند.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *