4 آوریل

"رادیو غدیر" راه‌اندازی شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت الله سعید شاه آبادی، رئیس مؤسسه‌ غدیر شناسی با اشاره به راه‌اندازی آزمایشی نخستین رادیو اینترنتی در موضوع غدیر گفت: تاکنون هیچ رادیویی در خصوص غدیر، آن‌هم به‌ صورت تخصصی در کشور نداشتیم.

 

رئیس موسسه‌ غدیرشناسی افزود: «مؤسسه غدیرشناسی با راه اندازی آزمایشی رادیو غدیر سعی میکند پیشرو در زمینه غدیرپژوهی باشد و به‌همین جهت تلاش کردبم این رادیو بسط پیدا کند، تا تحولی در دسترسی به منابع همیشگی در زمینه غدیرپژوهی ایجاد شود. به‌همین جهت ما در صبح روز ۱۳ رجب امسال در نوروز ۹۷ و همزمان با ایام البیض ماه رجب، ” رادیوی  آزمایشی اینترنتی غدیر” را با ویژه برنامه هایی برای معتکفین عزیز با ۹ پادکست کوتاه حداکثر ۱۰ دقیقه ای افتتاح کردیم.»  

 

شاه آبادی یادآور شد: «با توجه به این‌که رادیو غدیر یک رادیو اینترنتی است، لذا قابلیت این‌را خواهد داشت تا متوجه شویم این رادیو چه تعداد شنونده دارد و چه بخش‌هایی از رادیو بیش‌تر شنیده می‌شود».

 

وی اظهار امیداواری کرد که مؤسسه غدیرشناسی بتواند با عنایت امیرالمؤمنین(ع) ساعات پخش این رادیو را تا روز غدیر به ۵ ساعت در روز برساند.


بنابراین گزارش، این رادیو در دوره آزمایشی خود از طریق کانال تلگرامی @radioghadiir قابل دسترسی است و سایت اینترنتی آن به نشانی www.radioghadir.com نیز در نیمه شعبان امسال (اردیبهشت ۹۷) راه اندازی خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *