28 اکتبر

سلفی های یک عاشق حسینی+تصاویر

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رودآور؛ مجید جعفری یکی از شهروندان تویسرکانی است، در یادواره شهدا برای نخستین بار او را ملاقات کردم، گفت حاجتی دارید بگویید تا نائب الزیاره شما در حرمین العسکریین(ع) باشم.

او حالا در سامرا است، ۱۰ روزی بیشتره شده است، کم حرف است و پرعکس، با سلفی های گرفته شده اش حرف هایش را می زند و عشق بازی ها را به نمایش می گذارد، اربعین سال ۹۳ تنها با سه هزار تومان به کربلا می رود، به قول خودش یک معجزه بود اما دلدادگی به ائمه اطهار(ع) همه اش را معجزه می داند.
در موکب های تاسوعا، عاشورا و اربعین همیشه پیش قدم برای خدمت به زائران حسینی است، می گوید سال ۹۴ از صبح روز تاسوعا تا عصر روز عاشورا در کربلا در شارع العلقمه ابتدای باب الخان به همراه دوستان خود، خورش معروف یا همان قیمه عراقی را هم تهیه می کند.


گچ کاری و آیینه کاری را خوب آموخته است و این روزها هر آیینه ای که در حرم مطهر حرمین العسکریین(ع) در سامرا استفاده می کند بوسه ای بر آن می زند و کارش را ادامه می دهد.

صداقت در کلام و عملش یکی است می گوید این تصاویر را از خود می گیرم تا یادم نرود که اگر محب حسین(ع) هستم شاید به دلیل این خدمت هاست که آن ها گوش چشمی به من داشته اند، محب حسین(ع) باید عشقش را به تمام دنیا نشان دهد و فریاد زند من پیرو حسینم و بس.
مجید از زمانی که سنگ ها، آجر و خاک های گنبد تخریب شده در سامرا را دیده تاب و تحملش از دست رفته است و برای بازسازی عتبات به میدان آمده است، می گوید باید بیشتر تلاش کنم.


او از بوسه بر گنبد امام هادی(ع) و امام حسن العسگری(ع) می گوید و دلی پر ز عشق به آنان و حتی به قول خودش از ماکت ضریح جدید در سامرا نیز به نوعی رونمایی کرده است.

فاطمه زنگنه

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *