23 سپتامبر

قهرمان پارالمپیک مدالش را به آستان امام رضا(ع) اهدا می کند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مارگون احمد شاه حسینی دارنده مدال نقره بازیهای پارالمپیک ریو با بیان این مطلب افزود: قبل از مسابقات نذر کرده بودم که مدالم را به آستان امام رضا(ع) هدیه کنم و بزودی اینکار را انجام می دهم.

 احمد شاه حسینی در حاشیه مراسم استقبال گرم مردم سپیدان با حضور در گلزار شهدای شهر و ادای احترام به مقام شهداء، ضمن تشکر از مردم و مسئولین  با تاکید بر اینکه شهداء قهرمانان بزرگ و واقعی کشور هستند؛ ابراز داشت: ما همواره مدیون رشادت ها، ایثارگری ها، فداکاری ها، تواضع، اخلاص و از جان گذشتگی شهدا هستیم و در واقع ما هر چه داریم از شهدا داریم .

شاه حسنی تاکید کرد: به عنوان یک سپیدانی از اینکه توانستم افتخاری برای کشور کسب کنم بسیار خوشحالم و از تمام کسانی که من را مورد حمایت خود قرار دادند صمیمانه تشکر می کنم.

قهرمان پارالمپیک با بیان اینکه عشق و علاقه بی وصفی به ائمه اطهار دارم، اظهار کرد: در تمامی مسابقه هایم به ائمه اطهار به ویژه امام رضا (ع) اقتدا کرده ام و میخواهم مدالی را که به دست آوردم به آستان مبارکش هدیه کرده ام وبه امید خدا دراولین فرصت این کا را انجام خواهم داد.

کاپیتان تیم ملی ۵ نفره نابینایان جمهوری اسلامی ایران پس از ادای احترام و متبرک نمودن مدالش به قبورمطهر شهدا، مدال خود رابه آستان  مقدس امام رضا علیه السلام تقدیم خواهد کرد.

گفتنی است تیم ملی فوتبال ۵ نفره جمهوری اسلامی ایران در دیدار نهایی و فینال این رقابتها برابر برزیل در حالی که هر سه بازیکن استان فارس را در اختیار داشت به رغم ارایه بازی قابل قبول در نهایت با نتیجه یک برصفر مغلوب تیم میزبان قهرمان تمام ادوار پارالمپیک شد و به مدال ارزشمند نقره دست یافت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *