19 آوریل

مسابقات بین‌المللی قرآن رویکرد استکبارستیزی دارد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه پیش از ظهر امروز در نخستین کارگاه آموزشی مسئولان و خادمان سی و پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در سازمان اوقاف با بیان این مطلب اظهار کرد: خدمت به قرآن و برگزاری مسابقات بین‌المللی توفیقی الهی و یک آزمایش است که هر کسی اگر از صمیم دل و مخلصانه تلاش کند در محضر الهی روسفید حاضر خواهد شد.

وی اراده محکم و جدیت را لازمه انجام مطلوب وظایف محوله دانست و تصریح کرد: برگزاری با شکوه و با کیفیت مسابقات بین‌المللی قرآن موجب خشنودی و رضایت خداوند متعال، اهل‌بیت (ع) و اولیاءالله و مقام معظم رهبری است.
رئیس ستاد سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم لازمه اجرای مطلوب وظایف را نیازمند شناخت دقیق مأموریت‌های هر کمیته دانست و افزود: سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم امسال با حضور نمایندگان قرآنی ۸۴ کشور جهان در بخش‌های مختلف آقایان، بانوان، طلاب، دانشجویان و روشندلان برگزار خواهد شد و ارزیابی لازم از میزان تسلط حرفه‌ای و فنی متسابقین در مبدأ صورت گرفته است.
قائم مقام سازمان اوقاف وحدت و همدلی، بهره‌گیری از تجارب پیشین، روزآمدی، عمل به تکلیف و برنامه‌ریزی را لازمه موفقیت در برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن دانست و گفت: با گذشت سی‌وپنج سال از برگزاری این رویداد بزرگ قرآنی و بین‌المللی، مجریان صاحب تجارب گران‌قدر و ارزشمندی هستند که برای استقرار و انتقال این تجارب باید مستندسازی لازم و دقیقی صورت بگیرد تا از سرمایه آن در سال‌های آینده هم بهره‌مند شوند.
وی به نقش این برنامه در وحدت بیشتر امت‌های مسلمان اشاره کرد و ادامه داد: دشمنان و عوامل استکبار جهانی و صهیونیسم به ‌دنبال تفرقه در میان مسلمان و نابودی ظرفیت‌های ملت‌های مسلمان هستند.
قائم مقام سازمان اوقاف در این راستا بیان کرد: امسال به‌طور ویژه روی مفاهیم وحدت، استکبارستیزی، خانواده قرآنی، شهدای مدافع حرم و شهدای منا در بُعد محتوایی و تبلیغی پیام‌های گوناگونی تولید و عرضه خواهد شد.

منبع: روابط عمومی سازمان اوقاف

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *