25 آگوست

مقاومت اسلامی علت بقای هیئت های حسینی/ چرا برخی مداحان و خطبا یادی از مدافعان حرم نمی کنند؟/سربلندی جهان اسلام؛مذاکره یا مدافعان حرم؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از زیتون، سردار علی اکبر پورجمشیدیان معاون عملیات نیروی زمینی سپاه پاسداران در هیئت انصارالحسین تبریز با اشاره به رشادت های مدافعین حرم در جبهه ی مقاومت اسلامی اظهار داشت: دشمنان روزی که از ایجاد سد در برابر انقلاب اسلامی مایوس شدند بدنبال تاسیس گروهی با خصوصیت های داعش بودند تا محبت را از اهل سنت و شیعه بیرون کند.

وی افزود: در مرام نامه داعش نوشته شده که هرجا اثری از شیعه باشد آن اثر را نابود خواهیم کرد. همچنانکه به زنان شیعه جسارت کرده و در معرض فروش قرار دادند. نکته ی قابل توجه آنکه برای رضای خدا و به قصد قربت در مقابل مسلمانان به مبارزه می پردازند.

معاون عملیات نیروی زمینی خاطرنشان کرد: امروز بسیاری از شهرهای بزرگ سوریه در حالی توسط مدافعان حرم آزاد شدند که فرمانده داعشی ها به نیروها و سربازان خود گفته بود: حتی اگر یک دانه گندم به شهرهای محاصره شده برسد، همه ی شما را قتل عام خواهم کرد.

پورجمشیدیان بیان کرد: داعشی های جنایتکار اگر به قبر پیغمبر اکرم(ص) نیزدسترسی پیدا کنند، نابود خواهند کرد. هدف آنها ورود به ام القرای شیعه یعنی ایران است. همچنانکه به تعبیر رهبری، اگر مدافعان حرم در محور مقاومت اسلامی حاضر نمی شدند امروز باید در همدانمیجنگیدیم.

فرمانده سابق سپاه عاشورا گفت: امنیت امروز کشور و آسوده خاطری هیئت های حسینی مدیون شهدایی مثل عباس عبداللهی و صادق عدالت اکبری و سید رضا مراثی و دیگر شهیدان این راه می باشد.

وی افزود: بنده شاهد بودم که شهید محمدرضا جلالی در اوایل جنگ در سوریه با حضور در بازار شام و ورودی درب حرم حضرت زینب(س)، حسین حسین گویان بر دل مردم آن منطقه اطمینان بخشید.

پورجمشیدیان گفت: اهمیت کار مدافعان حرم بقدری است که دولتمردان عراق برتاثیرگذاری نیروهای مدافع حرم بویژه حاج قاسم سلیمانی در حفظ بغداد و کاظمین اذعان می کنند.

وی افزود: پاسداران مدافع حرم مردانه و غریبانه جنگیدند اما برخی مداحان و خطبا، نامی از آنها یاد نمی کنند. این درحالی است که مدافعان حرم، علت بقای پرچم شیعه و هیت ها هستند.

پورجمشیدیان گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره مدافعان حرم یک اقدام حداقلی است اما آنهایی که ادعای هیتی بودن می کنند از این اقدام هم امتنا می کنند.

معاون عملیات نیروی زمینی سپاه خاطرنشان کرد: امروز فداکاری های بزرگی در جهان اسلام شکل می گیرد. سربازانی از اقصی نقاط جهان برای امام زمان تربیت شده و از سراسر جهان اسلام کسانی که دل به فرهنگ اهل بیت(ع) دارند در محور مقاومت حاضر می شوند.

وی تاکید کرد: جسارت مردان مدافع به قدری است که مانع اهانت به حرمین شریفین شوند اما هدف اصلی پاسداران مقاومت اسلامی، مدافعت از فکر و فرهنگ اهل بیت(ع) است نه شکل ظاهری حرم.

پورجمشیدیان اظهار داشت: مدافعان حرم و سربازان مقاومت اسلامی باعث سربلندی ملت ایران و جهان اسلام هستند نه مذاکره. مذاکره به تنهایی و بدون پشتوانه هیچ سربلندی به بار نمی آورد.

وی در پایان گفت: انحصار فرهنگ اهل بیت(ع) به سینه زنی ها و هیئت ها یک ظلم فراموش ناشدنی است. کسانی که دل در گرو امام حسین(ع) دارند باید به مسئله ی مقاومت اسلامی به صورت ویژه پرداخت کنند.

انتهای پیام/م

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *