3 جولای

وهابیت نه تنها قبور ائمه (ع)، بلکه بارگاه صحابه را هم تخریب کرده اند/ ذلت و سازش از ویژگی های اسلام آمریکایی است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام والمسلمین نظر بامری امام جمعه جلگه چاه هاشم در گفتگو با دلگان پرس به سالروز تخریب قبور بقیع و همچنین قبور ائمه (ع) در هشتم شوال سال ۱۳۴۴ هجری قمری اشاره کرد و گفت: وهابیت در این روز نه تنها بارگاه ائمه اطهار (ع) را تخریب کرد بلکه قبور سایر صحابه پیامبر گرامی اسلام را نیز تخریب کردند.

وی تصریح کرد: امام خمینی (ره) درباره وهابیت فرموده است: ” ماموریت حکومت آل سعود اسلام زدایی است، وهابیت مروج اسلام آمریکایی در منطقه است.”

امام جمعه جلگه چاه هاشم با تاکید بر اینکه امروز حکومت آل سعود را می بینیم که با چه وضعیتی گسترش دهنده اسلام آمریکایی است، اضافه کرد: اسلام ذلت، سازش، نکبت، فریب و اسارت از ویژگی های اسلام آمریکایی است.

حجت الاسلام والمسلمین نظر بامری با بیان اینکه آل سعود و وهابیت منافع آمریکا و رژیم صهیونیستی را در منطقه پیاده می کنند، اظهار کرد: در حقیقت اینها مزدور دنیای استکبار هستند چرا که در جهت منافع آنها حرکت می کنند.

وی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین اهداف دشمن برای نابودی اسلام، ضربه زدن به وحدت مسلمانان است، بیان کرد: وهابیت به خوبی در زمین دشمن نقش بازی می کند و در این راه هیچ کوتاهی نمی کند.

امام جمعه جلگه چاه هاشم با تاکید بر اینکه وهابیت مورد پسند آمریکا و دنیای استکبار است، خاطر نشان کرد: از ابتدای پیدایش وهابیت تاکنون هیچ گونه اقدام و عملی بر علیه و یا به ضرر دنیای استکبار انجام نداده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *