15 مارس

پیش‌بینی شرکت ۱۳۰۰ نفر اسدآبادی در اعتکاف/برگزاری مراسم اعتکاف در ۷ مسجد شهرستان

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا حجت‌الاسلام سید مجید موسوی در گفت‌وگو با  آوای سیدجمال؛ با اشاره به برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در سال ۹۷ ، اظهار کرد: به‌تبع این مراسم معنوی در شهرستان اسدآباد در ۷ مسجد برگزار می‌شود که از این تعداد ۲ مسجد در سطح شهر و تعداد ۵ مسجد در روستاها میزبان معتکفین هستند.

وی افزود: مساجد برگزارکننده اعتکاف در شهر اسدآباد مسجد جامع ویژه خواهران و مسجد امام رضا(ع) ویژه برادران و در شهر آجین مسجد جامع خواهد بود.

سرپرست اداره تبلیغات  اسلامی اسدآباد ادامه داد: روستاهای چنار علیا، چنار سفلی، موسی‌آباد و طویلان سفلی هم به‌عنوان روستاهای بزرگ میزبان معتکفین خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود امسال با توجه به اینکه زمان اعتکاف در ایام تعطیلات سال نو هزار و ۳۰۰ نفر در سطح شهرستان شرکت کنند.

موسوی زمان ثبت‌نام برای شرکت در مراسم اعتکاف را از ۱۹ تا ۲۴ اسفند دانست و گفت: محل ثبت‌نام در شهر مسجد جامع و اداره تبلیغات اسلامی و در سطح روستاها مساجد برگزارکننده اعتکاف محل ثبت‌نام هستند.

سرپرست اداره تبلیغات  اسلامی اسدآباد  یادآور شد: در مراسم اعتکاف برنامه‌های فرهنگی جانبی هم مانند  محفل انس با قرآن، سخنرانی مقامات کشوری، برگزاری اعمال ام داوود در بین معتکفین، مسابقات فرهنگی قرآنی، تجوید الصلوات، حلقه‌های معرفت و توزیع بسته‌های فرهنگی را خواهیم داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *