20 آگوست

چشم گشودن نوزادی قرآنی در دوره مهدهای قرآنی بسیج

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه اینترنتی سازمان بسیج جامعه زنان کشور،‌ در ششمین دوره‌ی تربیت و آموزش مربیان مهدکودک و پیش‌دبستانی‌ها که به همت سازمان بسیج جامعه‌ی زنان کشور در اردوگاه شهید میرحسینی تهران در حال برگزاری است، بعد از ظهر دیروز اتفاق جالبی رخ داد و یکی از مربیان و شرکت کنندگان در این دوره نوزاد دختری بدنیا آورد.

راحله شب تاری، مربی مهد مساجد از استان هرمزگان در حالی در این دوره شرکت کرد که ماه پایان بارداری را می گذراند. این بانوی هرمزگانی روز گذشته نوزاد دختر خود را در بیمارستان لولاگر تهران – نزدیک ترین بیمارستان به محل برگزاری دوره- بدنیا آورد و برای اولین بار مادر شد.

راحله شب تاری از اینکه فرزندش در دوره مهد های قرآنی بسیج به دنیا آمده خوشحال و امیدوار است که این اتفاق فرخنده، بهانه مبارکی برای قرآنی بودن سبک زندگی فرزندش شود. وی به همین مناسبت نام دختر خود را « آیه » نام گذاری کرد.

۱این مربی مهد مساجد استان هرمزگان که فوق دیپلم پیش دبستانی هم دارد ضمن ابراز خرسندی از شرکت در ششمین دوره‌ی تربیت و آموزش مربیان مهدکودک و پیش‌دبستانی‌های سازمان بسیج جامعه‌ی زنان سراسر کشور برگزاری چنین دوره هایی را در افزایش آگاهی مربیان مهدهای مساجد کشور تاثیرگزار دانست.

بنا بر آخرین اطلاعات دریافتی از سرور کفاش زاده، مسئول برگزار کننده دوره‌ی تربیت و آموزش مربیان مهدکودک و پیش‌دبستانی‌ها حال مادر و فرزند خوب و بعد از گذراندن دوره درمان از بیمارستان مرخص خواهند شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *