7 آوریل

کمک سه میلیارد و ۳۲۴ میلیون ریالی حامیان به ایتام و فرزندان محسنین

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آوای نطنز؛ محمد رضا مومی اردستانی در گفت وگو با این پایگاه خبری، اظهار کرد: یکی از موفق ترین طرح های کمیته امداد امام خمینی (ره) طرح اکرام و محسنین است که در آن یک فرد حقیقی کفالت یک یا چند نفر از ایتام و یا فرزندان غیر یتیم زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) را بر عهده گرفته و حداقل ماهیانه مبلغ ۳۰۰ هزار ریال را برای فرزند معنوی خود پرداخت می کند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز، افزود: ۷۰ یتیم و ۳۱۰ فرزندان محسنین زیر پوشش این نهاد در سطح شهرستان هستند که مورد حمایت خیران و حامیان قرار دارند.

وی تصریح کرد: خیران مقیم و غیر مقیم شهرستان و همچنین حامیان ایتام در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین در سال گذشته سه میلیارد و ۳۲۴ میلیون ریال به ایتام و فرزندان محسنین زیر چتر حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کمک کرده‌اند.

اردستانی بیان کرد: این نهاد مقدس در طرح اکرام ایتام و محسنین علاوه بر فرزندان خانواده‌ هایی که از نعمت پدر محروم هستند، فرزندان و دانش آموزان غیر یتیمی که به دلیل بیماری، کهولت و از کار افتادگی پدر، توان اداره زندگی خود را ندارند را نیز مورد حمایت های مادی و معنوی خود، آن هم با استفاده از ظرفیت های خیران و حامیان می کند.

وی با تاکید بر این که بخشی از مشکلات معیشتی، فرهنگی و آموزشی فرزندان یتیم و غیر یتیم نیازمند از محل مبالغ واریزی حامیان و خیران برطرف می شود، خاطر نشان کرد: خیران مقیم و غیر مقیم به همراه حامیان در طول سال علاوه بر اهدای کمک های نقدی ماهیانه، پوشاک، مواد غذایی، خدمات مسکن و کمک های درمانی و فرهنگی آن ها را نیز بر طرف می کنند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز با قدردانی از حمایت های بی دریغ مردم، مسئولان و خیران در اجرای طرح های اکرام ایتام و محسنین، از مردم نوع دوست خواست تا با شرکت در این طرح مابقی ایتام و دانش آموزان غیر یتیم نیازمند را حمایت کنند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *